top of page

JESIENNE SESJE W STADNINIE KONIJesień to magiczna pora roku, pełna złotych liści, ciepłego światła i spokojnej atmosfery.

To również idealny moment na zorganizowanie sesji fotograficznych.


Jednym z najciekawszych miejsc do przeprowadzenia takich sesji jest bez wątpienia stadnina koni. Dlaczego? Bo sesje w towarzystwie koni dodają zdjęciom niepowtarzalnej głębi i emocji.


Jesienna sesja w stadninie z końmi to doskonały pomysł zarówno dla dzieci, kobiet, rodzin, par, jak i mężczyzn. Dookoła piękna jesienna natura, bezpośredni kontakt z końmi, możliwość zrobienia niepowtarzalnych zdjęć do rodzinnego albumu.


A może przy okazji złapiecie bakcyla i zaczniecie przygodę z jazdą konną?


Dla Dzieci: Przygoda w Świecie Koni

Sesja fotograficzna w stadninie z końmi to dla nich prawdziwa przygoda! Maluchy mogą poznać te urocze zwierzęta, karmić je marchewką i nawet spróbować przejechać się na grzbiecie konia. To nie tylko wspaniała okazja do zrobienia pięknych zdjęć, ale także do nauki szacunku do zwierząt i rozwijania pasji.


Dla Kobiet: Wyjątkowa Sesja Portretowa

Stadnina z końmi to wyjątkowe tło dla zdjęć, które podkreślą naturalne piękno i siłę kobiet. Kobiety mogą poczuć się jak bohaterki bajki, otoczone przyrodą i końmi, które dodają pewności siebie każdemu ujęciu. To także wspaniała okazja na chwilę relaksu i odprężenia w pięknych okolicznościach przyrody.


Dla Mężczyzn: Sesje Męskie z Dawką Adrenaliny

Sesje męskie w stadninie mogą przedstawiać dynamiczne ujęcia podczas przejażdżek konnych lub chwilę spokoju przy końskim stajni. Jest to także doskonała okazja, aby wyrazić indywidualność i pokazać swoją męskość w pięknych, naturalnych okolicznościach przyrody.


Dla Rodzin: Czas na Wspólne Chwile

W otoczeniu koni rodziny mogą oddać się zabawie, śmiechowi i wspólnym emocjom. To także idealny moment, aby uchwycić wspólne chwile, które będą wspomnieniem na lata. Rodzinne zdjęcia na tle kolorowych liści i uśmiechniętych twarzy są bezcenne.


Dla Par: Romantyczna Przejażdżka we Dwoje

Jesień jest romantyczna sama w sobie, a jesienna sesja w stadninie z końmi może stać się niezapomnianym przeżyciem dla par. Przejażdżka we dwoje, urokliwe ujęcia przy zachodzie słońca, delikatne gesty i spojrzenia – to wszystko tworzy niepowtarzalny klimat miłości. Dodajcie do tego konie, a otrzymacie niezapomniany album zdjęć, który będzie przypominał Wam o Waszej miłości przez całe życie.


Jesień w stadninie z końmi to prawdziwa uczta dla zmysłów.


***


Sesje z końmi organizuję w stadninie RD RANCH GROJEC w Grojcu koło Oświęcimia.

Sesja z koniem trwa około jednej godziny.

Pozostały czas czyli drugą godzinę przeznaczymy na sesję w naturze - stadnina położona jest w pobliżu pięknego lasu, niedaleko są rozległe pola.

Konie do sesji są niezwykle spokojne, dobrze reagujące na dzieci.


Cena sesji to 750 zł.

W ramach sesji otrzymacie pakiet 30 zdjęć i 30 odbitek fotograficznych.
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page