top of page

SESJE RODZINNE
NAJPIĘKNIEJSZE MOMENTY Z ŻYCIA WASZEJ RODZINY

Najlepszy sposób na piękne, naturalne zdjęcia z Waszego życia?

Od razu umówmy się -  nie ma najlepszej metody. Każde spotkanie jest inne, każda para, rodzina, dziecko są odmienną wartością. To nie jest równanie matematyczne - liczy się atmosfera, luz, naturalność, ale także zaufanie i gotowość do podzielenia się intymnymi chwilami z Waszego życia. 

 

Wspólnie wybierzemy porę dnia i miejsce. Jeśli lepiej czujecie się w parku czy w lesie - nie ma sprawy. Kocham naturę. Jeśli chcecie zrobić sesję w domu - wspaniale. Czasem sesja na kanapie, w kapciach jest sto razy lepsza niż ustawiana scena przy rodzinnym, niedzielnym obiedzie. Dla mnie najważniejsze jest Wasze dobre samopoczucie. 

nowak fotograf kraków_-1153.JPG
novak photo feelings ania i ola bagry 7809.JPG

Nie obawiajcie się - nie będę Was ustawiał w nienaturalnych pozach...

 

Staram się być uważnym obserwatorem codzienności, podglądaczem zwyczajności. Najpiękniejsze kadry to właśnie te, gdy przestajecie kontrolować sytuację i całkowicie oddajecie się emocjom chwili, a moje zdjęcia stają się "reportażem", a nie sztucznymi  pozami. 

Będę bardzo podekscytowany, gdy zaproponujecie temat sesji - RODZINNE PIECZENIE CIASTA, SPACER W GUMOWCACH ZARAZ PO DESZCZU, SZALONE WOJNY NA PODUSZKI, LENIWE POPOŁUDNIE W OGRODZIE U DZIADKÓW, JESIENNY WIECZÓR POD KOCEM Z KUBKIEM KAKAO...Nie macie pomysłu? No problem! Jestem ja i moja głowa pełna dziwnych i wariackich propozycji. 

Czego Wam nie zrobię?

Nie zmienię was w Photoshopie - nie odchudzę, nie dodam kilogramów, nie doprawię wąsów i nie zmienię koloru tęczówek, nie przedłużę włosów. Po prostu - nie przemaluję was. Chcę żebyście wyglądali na zdjęciach naturalnie. Żebyście wyglądali jak Wy, a nie jak obce osoby.

Oczywiście w procesie obróbki zdjęć usunę drobne mankamenty, mogę delikatnie wygładzić twarz, ale wszystko w granicach zdrowego rozsądku.

 

A co możemy zrobić?


- SESJE NOWORODKOWE 
- SESJE DZIECIĘCE
- SESJE URODZINOWE 
- SESJE DLA DZIADKA I BABCI
- SESJE DLA PAR
- SESJE NA SPECJALNE OKAZJE

A NA WSZELKIE INNE 
POMYSŁY JESTEM OTWARTY...

nowak fotograf kraków novak photo feelings-3.JPG
NOVAK PHOTO FEELINGS ELIZA I CHLOPCY 5896.JPG

Już dziś umówcie się na sesję rodzinną...

Napiszcie kilka zdań o sobie i o tym jaka sesja do domowego albumu Wam się marzy... Studio czy plener? Elegancko czy na luzie, lifestylowo...

W górach, w lesie, w mieście...

Jeżeli szukacie niebanalnego prezentu dla najbliższych, rodziny, przyjaciół... VOUCHER doskonały prezent na każdą okazję!

bottom of page