top of page
Tiny Feet

SESJE 

RODZINNE, DZIECIĘCE 

KOBIECE, MĘSKIE

DLA PAR

ŚLUBNE, CHRZCINY, KOMUNIE

ŚWIĄTECZNE, ZIMOWE

W OGRODZIE BOTANICZNYM

NA SPECJALNE OKAZJE...

 

RÓŻNE PAKIETY DO WYBORU

ELASTYCZNE PODEJŚCIE

SESJE W DOMU, PLENERZE LUB STUDIO

VOUCHERY I SESJE NA SPECJALNE OKAZJE

Nie obawiajcie się - nie będę Was ustawiał w nienaturalnych pozach. Staram się być uważnym obserwatorem codzienności, podglądaczem zwyczajności. Najpiękniejsze kadry to właśnie te, gdy przestajecie kontrolować sytuację i całkowicie oddajecie się emocjom chwili, a moje zdjęcia stają się "reportażem", a nie sztucznymi  pozami. 

 

NAJLEPSZA METODA NA PIĘKNE, NATURALNE ZDJĘCIA Z WASZEGO ŻYCIA?   Od razu umówmy się -  nie ma najlepszej metody. Każde spotkanie jest inne, każda para, rodzina, dziecko są odmienną wartością. To nie jest równanie matematyczne - liczy się atmosfera, luz, naturalność, ale także zaufanie i gotowość do podzielenia się intymnymi chwilami z Waszego życia. 

 

Wspólnie wybierzemy porę dnia i miejsce. Jeśli lepiej czujecie się w parku czy w lesie - nie ma sprawy. Kocham naturę. Jeśli chcecie zrobić sesję w domu - wspaniale. Czasem sesja na kanapie, w kapciach jest sto razy lepsza niż ustawiana scena przy rodzinnym, niedzielnym obiedzie. Dla mnie najważniejsze jest Wasze dobre samopoczucie.  

 

Będę bardzo podekscytowany, gdy zaproponujecie temat sesji - RODZINNE PIECZENIE CIASTA, SPACER W GUMOWCACH ZARAZ PO DESZCZU, SZALONE WOJNY NA PODUSZKI, LENIWE POPOŁUDNIE W OGRODZIE U DZIADKÓW, JESIENNY WIECZÓR POD KOCEM Z KUBKIEM KAKAO...Nie macie pomysłu? No problem! Jestem ja i moja głowa pełna dziwnych i wariackich propozycji. 

Do zobaczenia!

NOVAK

CO MOGĘ

DLA CIEBIE ZROBIĆ? 

- FOTOGRAFIA RODZINNA

- SESJE NOWORODKOWE 

- SESJE DZIECIĘCE

- SESJE URODZINOWE 

- SESJE DLA DZIADKA I BABCI

- SESJE DLA PAR

- SESJE NA SPECJALNE OKAZJE

A NA WSZELKIE INNE 

POMYSŁY JESTEM OTWARTY...

TY MÓWISZ

JA ODPOWIADAM

TY MÓWISZ: ZWYCZAJNE. 

ODPOWIADAM: FASCYNUJĄCE!

TY MÓWISZ: NUDA, CODZIENNOŚĆ.

JA: WIDZĘ TO INACZEJ!

TY MÓWISZ: RUTYNA.

DLA MNIE TO NOWE, INSPIRUJĄCE! 

DLA CIEBIE TO CODZIENNE ŻYCIE.

JA POWTARZAM: 

ZAPAMIĘTAJ TĘ CHWILĘ... 

ZATRZYMAM JĄ W KADRZE

ZRÓBMY RAZEM COŚ PIĘKNEGO!

nowak fotograf kraków_-453.JPG
nowak fotograf kraków_-896.JPG

CZEGO WAM

NIE ZROBIĘ...

 • Nie zmienię was w Photoshopie - nie odchudzę, nie dodam kilogramów, nie doprawię wąsów i nie zmienię koloru tęczówek, nie przedłużę włosów. Po prostu - nie przemaluję was. Chcę żebyście wyglądali na zdjęciach naturalnie. Żebyście wyglądali jak Wy, a nie jak obce osoby.

 • Oczywiście w procesie obróbki zdjęć usunę drobne mankamenty, mogę delikatnie wygładzić twarz, ale wszystko w granicach zdrowego rozsądku :)​

A CO MOŻEMY ZROBIĆ...

JAK, GDZIE I KIEDY?

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI?

PRZECZYTAJ TU

ZOBACZ CENNIK SESJI

CENNIK

WAŻNE

INFORMACJE 

 • Mieszkam w Krakowie. Fotografuję głównie na terenie Krakowa i na terenie Małopolski, ale to nie oznacza, że nie interesują mnie ciekawe zlecenia poza miejscem zamieszkania.

 • Termin sesji ustalam z wyprzedzeniem w zależności od wolnych terminów.

 • Termin sesji rezerwuję po wpłacie bezzwrotnego zadatku w wysokości 100-150 złotych na wskazane konto bankowe i podpisaniu wstępnej umowy dotyczącej zamówionego pakietu, czasu i miejsca sesji. 

 • W przypadku braku płatności zadatku we wskazanym terminie, rezerwacja jest nieważna.

 • Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej w dzień poprzedzający sesję na wskazane konto bankowe.

 • Koszt dojazdu do klienta na terenie Krakowa wliczony jest w cenę pakietu. Koszt dojazdu na sesję poza Krakowem liczony jest wg stawki 1 km=1złoty lub na drodze innych ustaleń z klientem.

 • Cena sesji zawiera podatek, bezpłatny dojazd na terenie Krakowa, czas pracy podczas sesji oraz podczas edycji zdjęć, wydruki zgodnie z zamówionym pakietem.

 • Do każdej sesji można zamówić dodatkowe odbitki, pamiątki w postaci foto-książki z autorskim projektem lub inne dodatki - cena zostanie skalkulowana po uzgodnieniu z klientem.

 • Nie przekazuję rawów i nie „obrobionych” zdjęć. 

 • Podpisując umowę klient wyraża zgodę na obróbkę zdjęć w stylu fotografa oraz ewentualną konwersję do zdjęć czarno-białych. 

 • Czas oczekiwania na fotografie wynosi od 7 do 14 dni (możliwe jest inne ustalenie z klientem). 

 • Voucher upominkowy sprzedawany jest w cenach oferowanych pakietów. Voucher ma ważność 6 miesięcy od daty zakupu. Voucher nie dotyczy sesji okolicznościowych takich jak chrzciny, ślub, wesele.

 • Sesje specjalne nie objęte cennikiem pakietów omawiam i wyceniam indywidualnie.

nowak fotograf kraków_-1259.JPG
nowak fotograf kraków_-1302.JPG

VOUCHER

NAJLEPSZY

UPOMINEK

DLA NAJBLIŻSZYCH

ZAPYTAJ O DOSTĘPNE PAKIETY

DLA SESJI TEMATYCZNYCH

NAPISZ DO MNIE

ODPOWIEM NA PYTANIA!

DORADZĘ!

ZNAJDĘ NAJLEPSZY CZAS, MIEJSCE I POMYSŁ!

Do zobaczenia!

NOVAK

bottom of page