Profil

Data dołączenia: 9 wrz 2020

O Mnie

Hej, hej...


mam na imię Karol, ale możesz mówić mi po prostu  NOVAK

Cieszę się, że jesteś na mojej stronie, bo to może oznaczać, że niedługo się spotkamy i poznamy osobiście.

Fotografia to od lat to moja wielkaPASJA. UwielbiamNATURALNOŚĆ, SZCZEROŚĆ, EMOCJE - podglądanie życia we wszystkich jego prawdziwych, zwyczajnych i codziennych odsłonach. Niezależnie od tego czy fotografuję ludzi czy przedmioty, jedzenie czy rzemiosło, industrial czy street art, teatr czy wyplatanie wikliny, towarzyszy mi ta samaCIEKAWOŚĆ DRUGIEGO CZŁOWIEKA i tego, co ze sobą niesie. Podchodzę do tego z miłością, uśmiechem, nierzadko z podziwem i zachwytem. Przez wiele lat w pracy w kulturze tworzyłem sceniczne obrazy, by opowiadać historie o ludziach, ich nadziejach i obawach. To samo robię w fotografii - za pomocą obrazu rejestruję emocje, potencjał, talent, pasję tworzenia...

Jeśli lubisz NATURALNE, NIEWYMUSZONE, NIEPOZOZOWANE, AUTENTYCZNE zdjęcia, to możemy sobie podać rękę. Głęboko wierzę w to,  że Twoja codzienność i rzeczywistość są najpiękniejsze - postawmy więc na luz, dobrą atmosferę i prostotę. 


Skontaktuj się ze mną - napisz czego oczekujesz. Wspólnie znajdziemy pomysł, miejsce i czas dla sesji z Tobą w roli głównej. Z przyjemnością poznam Ciebie i to, czym się zajmujesz. Mam nadzieję, że fotografie, które wspólnie zrobimy, będą wspaniałą pamiątką na lata albo dopełnieniem Twojej zawodowej aktywności.

Do zobaczenia!

NOVAK

NOVAK PHOTO FEELINGS

Administrator
Więcej działań