top of page

SESJE RODZINNE - Z LETNICH PRZESKAKUJEMY W JESIENNE KLIMATY

Zaktualizowano: 12 wrz 2023Jeśli miałbym stworzyć ranking ulubionych sesji fotograficznych, to...


SESJE RODZINNE W PLENERZE SĄ MOIMI ULUBIONYMI


Uwielbiam je z kilku powodów...


EMOCJE

Uściski, pocałunki, uśmiechy i czułe spojrzenia, przytulasy i wygłupy, nieoczekiwane wybuchy śmiechu i chwile spokoju, gdy czas zatrzymuje się w miejscu.

To wszystko tworzy niepowtarzalny album uczuć i emocji. Łapię je wszystkie, zamieniam w kadry, które składają się w opowieść o Was, Waszych relacjach.

Każda rodzina jest nieco inna... i nie chodzi mi o skład osobowy, ale o to, co składa się na Wasze niepowtarzalność i wyjątkowość - charaktery, sposób bycia, pasje...

Szukając głównego, przewodniego tematu na sesję rodzinną pokażmy to, co Was wyróżnia od innych.


NATURA

Sesje w studio mają swoje ograniczenia - mniejsza przestrzeń, mniej pola do działania, większa statyczność. W plenerze możemy cieszyć się pięknem przyrody. Drzewa, kwiaty, liście czy malownicze krajobrazy stają się naturalnym tłem, co dodaje zdjęciom uroku.

Najważniejsze jednak, że możemy wspólnie stworzyć pole do opowiedzenia historii, której tematem przewodnim jest na przykład piknik na trawie, wyprawa do stadniny koni czy łódką na jezioro, spacer po dzikim lesie i odkrywanie nieznanego, romantyczna sesja w sadzie... To, czym zajmujecie się w wolnym czasie, co jest Waszą wspólną pasją tworzy niesamowite tło dla zdjęć.


SWOBODA I SPONTANICZNOŚĆ

W plenerze możecie czuć się bardziej swobodnie niż w studio. Dzieci mogą biegać, skakać, a my możemy łatwo uchwycić ich spontaniczność i radość.

Podczas takiej sesji nie ustawiam nikogo w sztywnych pozach. Wręcz odwrotnie - namawiam do zabawy i szaleństw. Zawsze znajdę też chwile na spokojne, wyciszone kadry.

Podczas takiej sesji możemy wspólnie być romantycznymi duszami, nieustraszonymi odkrywcami, żądnymi sławy podróżnikami...PIĘKNE PORY ROKU

Każda pora roku ma swój urok - inne kolory natury, inne natężenie światła. W lecie pełne kwiatów łąki, jesienią wybarwione na złoto i czerwone liście, zimą surowe biele i szarości. Każda pora roku ma inny rytm, inny nastrój. Każda pora to inne pomysły na zdjęcia.RODZINNA ATMOSFERA

Sesja w plenerze to nie jest sztywna i nudna godzina z fotografem podczas której, wszyscy stoją na baczność i uśmiechają się do obiektywu na rozkaz. Możemy się bawić, spacerować i tworzyć wspomnienia.

Sesja w plenerze ma jeszcze jedną wielką wartość - Wy jako rodzina jesteście ze sobą w innych, niż codziennych, okolicznościach. To wyjątkowy czas. A sesja to wyjątkowe doświadczenie, które zapadnie Wam w pamięć i stworzy jeszcze jedno niezwykłe wspomnienie.NATURALNE ŚWIATŁO

Światło słoneczne w plenerze jest piękne i miękkie. To sprawia, że zdjęcia wyglądają naturalnie i pięknie podkreślają nasze twarze.


WYJĄTKOWE OTOCZENIE

Plener daje nam wiele różnych miejsc do sesji. Możemy wybrać miejsce, które ma dla nas szczególne znaczenie lub które pasuje do naszej rodziny.

Dodatkowo możemy stworzyć aranżację pasującą do tematu sesji, odpowiednie rekwizyty, stroje np. sesja w stylu podróżniczym, piknik na trawie w stylu boho...
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page