top of page

SESJA JAK Z BAJKI


"Jestem taka księżniczkowata" - wykrzyknęła mi ostatnio prosto w obiektyw księżniczkowata czterolatka i zamachnęła na mnie różową różdżką. Na chwilę zamieniłem się w jednorożca i w magiczny sposób wyczarowałem piękną chwilę do domowego albumu... Ok, popłynąłem z tą magią. Pstryknięcie było prozaicznie zwyczajne, ale chwila nader bajkowa.

Jeśli mam wybierać różowe to wolę bajkowe niż barbiowe. Do Barbie Style nic nie mam, ale z dwojga różowych wolę bajkowy niż plastikowy.

Lato to wymarzona pora na spełnianie marzeń. Tych małych i dużych. Na przykład marzenia o tanecznej sesji w bajkowej sukience.

Uwielbiam takie spotkania jak to z Dominiką, dla której - jak zdążyłem się zorientować - była to pierwsza duża sesja z fotografem. Uwielbiam takie sesje za młodzieńczą energię, za lekkie stremowanie sytuacją, za szczery uśmiech na koniec... i za to, że na godzinę, dwie zapominam o swoim wieku i mogę powygłupiać się, poswawolić.


***


Bajkowy styl to nie jedyna opcja na wspaniałą sesję dla nastolatki.

Jeśli Mamo, Tato, chcecie sprawić niezwykłą radość swojej nastoletniej córce i podarować jej prawdziwą profesjonalną sesję fotograficzną to...


- W ofercie mam upominkowe Vouchery - możecie go podarować córce z okazji urodzin, imienin lub innej ważnej dla niej okazji lub bez okazji, po prostu, z miłości...


- W ofercie mam wiele pomysłów na sesje. Oto niektóre z nich:


Sesje portretowe w studio, które podkreślą osobowość i styl każdego nastolatka. Możemy wykorzystać różne tła, studyjne oświetlenie, rekwizyty.


Sesje w plenerze, w naturze, na łące, w lesie... pełne naturalnego światła i pięknych krajobrazów. Córka może zabrać ze sobą kota, psa, rower, gitarę.


Sesje tematyczne - tu otwarty jestem na pasje i hobby. Możemy zrobić sesję sportową na boisku lub basenie, muzyczną, na koniach, w pracowni plastycznej, podczas lekcji jogi lub pieczenia babeczek... Wszystko zależy od tego, co jest wielką pasją waszej córki.


Sesje w kostiumach na przykład taką bajkową albo w stylu vintage korzystając z ubrań i stylizacji z przeszłości.


Sesje artystyczne - jeśli córka jest artystką, zróbmy sesję tam, gdzie zazwyczaj rozwija swoje artystyczne talenty lub inaczej - poszukajmy interesujących artystycznych miejsc: murali lub graffiti jako tła dla sesji, wnętrza galerii, biblioteki, teatru lub sali tanecznej.


Sesje przy zachodzie słońca lub wschodzie - takie romantyczne kadry zawsze wywołują uśmiech na twarzy.

Sesje z przyjaciółmi - jeśli Wasza córka jest duszą towarzystwa zorganizujmy wspólną zwariowaną sesję z przyjaciółmi - ognisko, wyprawę do lunaparku, modowy trip po mieście lub wielki piknik...:


Sesje okolicznościowe - okazją do sesji może być ważne wydarzenie z życia Waszej córki - osiemnaste urodziny, ukończenie szkoły, otrzymanie ważnej nagrody...


To są propozycje dla Waszych córek, ale... to są uniwersalne pomysły. Nadadzą się także na sesje dla synów...











Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


bottom of page