top of page

MAKRAMOWE SUKIENKI? MUST HAVE TEGO SEZONU!


Te sukienki są jak opowieści - splątane nie ze słów, tylko ze sznurków. Każda spleciona z pasji i miłości. Oryginalne, niepowtarzalne, według autorskich wzorów. Stworzenie każdej z nich zabiera wiele, wiele godzin. Od początku wiadomo dla kogo są plecione, jak ostatecznie mają wyglądać, ale... jak w każdej artystycznej pracy do głosu dochodzą także fantazja, improwizacja, nonszalancja, czasem przypadek, gdy nagle spod palców wychodzi nieoczekiwany nowy splot, wzór...


Marta, autorka sukienek, to nie tylko wspaniała dziewczyna o wielu obliczach, ale także moja przyjaciółka. Nic dziwnego, że wspieramy się nawzajem w różnych działaniach.


W tym roku powstała myśl, by pokazać sukienki Makrama Ulvinne nieco szerszej widowni podczas Festiwalu Etnomania. Etnomania odbywa się co roku w lipcu w Skansenie Wygiełzów i jest jednocześnie największą imprezą w Małopolsce, na której można zaprezentować swoje rękodzieło, sztukę, wyroby.


Specjalnie na okazję Etnomanii powstał album z sukienkami Makrama Ulvinne. Znalazły się w nim fotosy ubiegłoroczne zrobione w Ranch Grojec, wiosenne z Tulum Apartament i całkiem nowe, letnie przy których pomogły nam dwie wspaniałe dziewczyny Zuzanna Szewczyk i Emilia Rauczyńska.


***


A ty? Czy kiedykolwiek marzyłaś o tym, aby poczuć się wyjątkowo, pięknie i zmysłowo? Teraz masz okazję! Zapraszam Cię w wyjątkową podróż i możliwość połączenia fotografii artystycznej z magicznym światem autorskich sukienek makramowych od Makrama Ulvinne.


Taka sesja kobieca to więcej niż zwykła sesja zdjęciowa. To podróż do wnętrza Twojej duszy, podkreślenie Twojej indywidualności i ukazanie piękna, które drzemie w Tobie. Za sprawą niesamowitych sukienek makramowych, stworzysz obrazy pełne delikatności, elegancji i siły. Twój charakter, Twoje emocje i Twoja historia zostaną uchwycone w każdym ujęciu.


Sukienki Makramowe od Makrama Ulvinne to prawdziwe dzieła sztuki. Ręcznie wykonane z najwyższą dbałością o detale, każda z nich emanuje unikalnym stylem i elegancją. Tkanina pleciona w misterny wzór sprawia, że sukienka otula Cię delikatnie, podkreślając Twoje kształty i wyrażając Twój wyjątkowy charakter.


Nieważne, czy marzysz o romantycznym nastroju, delikatnym pięknie natury, czy też mocnych, zmysłowych ujęciach - Twoja sesja będzie odzwierciedleniem Ciebie. Wspólnie stworzymy atmosferę, która pozwoli Ci poczuć się komfortowo i swobodnie przed obiektywem.


Podaruj sobie chwilę tylko dla siebie, by poczuć się pięknie i pewnie. Zachowaj swoje piękno i siłę w niezapomnianych fotografiach. Doświadcz profesjonalnej sesji zdjęciowej w towarzystwie sukienek, które są prawdziwymi dziełami sztuki.


Lato dobiega powoli do końca, ale przed nami jeszcze dwa piękne jesienne miesiące... Nie ma lepszego czasu, by zrobić klimatyczne, jesienne, kobiece kadry...

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page