top of page

BIZNESOWA SESJA WIZERUNKOWA

Klasyczna sesja wizerunkowa, biznesowa.


To propozycja dla mężczyzn nowoczesnych, którzy stawiają na ponadczasowy look.


To mężczyźni, dla których bardzo ważny jest rozwój własnej marki, profesjonalny wizerunek, który wzbudza zaufanie i zachęca do współpracy. Najważniejsze jest wywarcie pozytywnego pierwszego wrażenia na klientach. W dobie internetu taki pierwszy kontakt następuje poprzez social media czy strony www, więc dobre zdjęcia wizerunkowe to podstawa.


Podczas sesji biznesowej mniej liczą się artystyczne wizje fotografa i fotograficzne eksperymenty co nie oznacza, że takie sesje muszą być nudne i przewidywalne - nowoczesny biznesmen to facet, który kocha swoją pracę, angażuje się w nią bez reszty, stawia na ciągły samorozwój, więc pokażmy go jako pewnego siebie profesjonalistę, który jednocześnie ma w sobie luz i klasę.


Sesja biznesowa - w zależności od potrzeb i pomysłu - może się odbyć w klasycznym studio z tłami lub studio lifestylowym, w którym możemy zainscenizować przestrzeń pracy i zrobić zdjęcia mniej formalne. Sesja taka może się odbyć także w Twoim miejscu pracy lub w plenerze. W plenerze dobrze się sprawdzi nowoczesna architektura biurowa i stara zabudowa miasta. Wybór miejsca zależy od Twojej profesji.


Jeszcze inaczej sesja biznesowa może wyglądać gdy prowadzisz wolny, artystyczny zawód lub jesteś rzemieślnikiem, wytwórcą, projektantem. Wtedy idealnym pomysłem jest Twoja pracownia, warsztat. Na zdjęciach możemy pokazać zarówno Twoje codzienne zajęcia, Ciebie przy pracy oraz samą pracownię ze wszystkimi elementami i narzędziami, którymi na co dzień posługujesz się w pracy. To proste... Jeśli jesteś cukiernikiem bardziej przemówisz do swojego klienta, gdy zostaniesz sfotografowany podczas pieczenia ciastek czy lukrowania tortu. Jeśli Twoją domeną jest architektura i projektowanie budynków wyjdziesz o wiele bardziej przekonująco i ciekawie nad deską kreślarską z ołówkiem w dłoni lub przy komputerze, na którym robisz projekty niż w garniturze w biurze typu open space...


***


Fotografia męska to niezwykle ciekawa, inspirująca i dająca wiele możliwości, ale nie wykorzystana w pełni nisza. Na szczęście co raz więcej mężczyzn decyduje się na sesje, nie tylko w kontekście fotografii biznesowej, ale również modowej, portretowej, lifestylowej, wizerunkowej i sensualnej.


Wykorzystajmy to, że fotografia męska nie jest już postrzegana jako narcystyczna forma autoprezentacji, tylko zwyczajna potrzeba pokazania siebie w różnych odsłonach.


***


Serdeczne pozdrowienia dla Bartka Prugara, który pozował do pokazowej sesji wizerunkowej.
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page