top of page

ZMYSŁOWE SESJE DLA DWOJGA

"MAM TYLKO CIEBIE I NIE PRAGNĘ WIĘCEJ..."Sensualna sesja dla pary - intymna, naturalna, zmysłowa, emocjonalna, a przede wszystkim pełna uczucia i miłości.


Uwielbiam magię tych sesji - moment, gdy przestajecie być bezradni wobec aparatu, gdy znikają bariery wstydu i onieśmielenia, gdy całkowicie oddajecie się chwili, nastrojowi jest magiczny.


Najczęściej ochota na zrobienia takiej sesji pojawia się w okolicy Walentynek. No tak, to bardzo romantyczny i uczuciowy dzień. Chcecie go spędzić wyjątkowo, zapamiętać na cały następny rok.


Walentynki są piękną okazją na zrobienie intymnej sesji. Równie dobra okazja to rocznica ślubu. Ale każda okazja - nawet ta bez okazji - jest równie dobra. Miłość nie ogranicza się do 14 lutego czy pierwszej, drugiej, kolejnej rocznicy. Miłością dzielimy się codziennie - w małych i dużych gestach, niepozornych słowach, przelotnych uśmiechach, krótkich, spontanicznych przytuleniach i długich objęciach. I właśnie tym wszystkim jest sesja sensualna dla pary - esencją tych wszystkich słów, gestów, uśmiechów. Wydobyciem i pokazaniem na zdjęciach Waszego wewnętrznego piękna, Waszej relacji...


Czy sesja sensualna jest stresująca? Tylko na początku. Do momentu, gdy przekonacie się w jak swobodnej, miłej i przyjaznej atmosferze się odbywa. Bez stresu, bez napięcia.

Jeszcze przed sesją pomagam dobrać stylizacje, podsuwam inspiracje, wspólnie szukamy drobnych rekwizytów, czasem układamy historię. Najczęściej wystarczy Wasze uczucie, by zbudować piękny, niesamowity klimat zdjęć.


Są pary, które decydują się na sesje bardziej odważne - w bieliźnie, w pościeli. Zmysłowość ma jednak przeróżne granice - by zbudować intymne kadry nie musicie nawet zrzucać ubrań. Możecie być ubrani od stóp do głów. Zmysłowość to relacja między Wami, iskrzenie, motyle w brzuchu, stan ducha, bliskość...


Sesję sensualną możemy zrobić w lifestylowym studio, w Waszym mieszkaniu lub wynajętym mieszkaniu. Włączymy chillową muzykę, zapalimy świece, otworzymy butelkę wina.


***


Nie jesteście gotowi na sesję sensualną? To nie Wasz klimat?


Cudowna sesja dla pary może powstać podczas spaceru po mieście czy lesie, podczas kawiarnianej randki... w każdej innej sytuacji. Miłość to miłość. Najważniejsze jest uczucie!


Na fotografiach cudowni Ada i Sebastian.

Tę sesję zrobiliśmy w krakowskim Studio MILK. Podczas dwóch godzin powstało ponad dwieście romantycznych i uczuciowych fotografii. Dla Ady i Sebastiana była to taka pierwsza w życiu sesja. Naprawdę! Patrzę na te zdjęcia i nie mogę w to uwierzyć, że to pierwszy raz...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page