top of page

VOUCHER UPOMINKOWY NA SESJĘ FOTOGRAFICZNĄ

Zaktualizowano: 4 kwi


 

Jeśli szukasz specjalnego prezentu dla najbliższych - rodziny, żony, męża, przyjaciół, znajomych to VOUCHER UPOMINKOWY NA SESJĘ FOTOGRAFICZNĄ jest trafiony w punkt.

Voucher jest ważny 6 miesięcy od daty zakupu.


Co dokładnie zawiera pakiet


DLACZEGO UPOMINKOWY VOUCHER NA SESJĘ FOTO

TO NAJLEPSZY POMYSŁ NA PREZENT?

BO JEST ZAWSZE TRAFIONY!

Owszem, jest zawsze trafiony. Odpowiedzcie sobie na proste pytanie? Ile razy dobranie prezentu do konkretnej osoby spędzało wam sen z powiek? Czy prezent trafi w gust, czy nie wyląduje w szufladzie z niechcianymi nieprzydasiami, czy ucieszy, czy zaskoczy? A ile razy sami dostaliście coś, co szybko wrzucaliście na dno szafy, używaliście od czasu do czasu lub co gorsza, przekazywaliście dalej? Ok, skarpetki, szaliki, kubeczki, mydełka, bibeloty nie są wcale takie nieużyteczne, ale Voucher na sesję? To jest dopiero fajny prezent…


BO URUCHAMIA LAWINĘ EMOCJI I UCZUĆ!

No jasne. Każdy ma takie chwile, okazje, momenty, mniejsze lub większe uroczystości, które chciałby zachować w pamięci. A sesja fotograficzna to idealne rozwiązanie na prezent, który nawet po wielu latach będzie przywoływał pozytywne skojarzenia i miłe odczucia.

BO JEST UNIWERSALNY!

Pewnie. Pasuje do każdego. Jest szyty jak na miarę. I nie martwisz się czy będzie za duży, za mały, za szeroki, za wąski, zbyt kolorowy lub za bardzo monochromatyczny. Ty wybierasz tylko wielkość pakietu, a resztę - jaka sesja, kiedy, gdzie omawiam wspólnie z osobami, do których trafił zakupiony przez Ciebie Voucher.


BO JEST NA KAŻDĄ KIESZEŃ!

To prawda. Nie musisz wydać miliona złotówek. Dobiorę Voucher do Twoich potrzeb i możliwości.

BO TO DŁUGOTERMINOWY I Z PRZEDŁUŻONĄ DATĄ PREZENT!

Prawda. Voucher można wykorzystać przez 6 miesięcy od daty zakupu, więc nie martwisz się, że obdarowany nie zdąży go wykorzystać.

Skontaktuj się - napisz lub zadzwoń. Wspólnie dobierzemy pakiet do okazji i osoby, której chcesz sprezentować Voucher. Możesz go odebrać osobiście lub wyślę go kurierem pod wskazany adres.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page