top of page

SESJE WALENTYNKOWE W KRAKOWIE

Zaktualizowano: 4 kwi

MIŁOŚĆ JEST WIECZNA,

WALENTYNKI SĄ RAZ W ROKU...
​Sesja Walentynkowa dla młodszych i starszych,

Dla par z długim i nieco mniejszym stażem,

Dla zaręczonych, którzy dopiero planują ślub,

Dla świeżo poślubionych i tych,

którzy obchodzą kolejną rocznicę małżeństwa...

Dla wszystkich par bez względu na staż, które chcą uwiecznić na zdjęciach swoje uczucia

i emocje. Swoją miłość.

Zapraszam na sesje w pięknych plenerach Krakowa i okolic,

sesje w studio lifestylowym,

sesje klasyczne i zwariowane z zaskakującym scenariuszem...


W tym roku mam dla Was kilka propozycji i kilka ciekawych miejsc...


SESJE PLENEROWE - SPRAWDZONY KLASYKKraków ze swoimi klimatycznymi, zabytkowymi uliczkami, kamienicami, zakamarkami jest niepowtarzalnym tłem dla Waszej miłości. Nigdy się nie nudzi, zawsze jest niepowtarzalny. Ilekroć wychodzę na krakowski plener znajduję nowe, inspirujące miejsca. Każdy zaułek, knajpka, uliczka są pięknym tłem dla Waszej miłości.


Sesja Walentynkowa w mieście jest jednocześnie spacerem. Nie spieszymy się, rozmawiamy, szukamy ciekawych detali. Taka sesja to czysta przyjemność. Na luzie, z uśmiechem.


SESJE W STUDIO - BARDZIEJ INTYMNIE...Sesja w studio daje zupełnie inne możliwości niż sesja plenerowa - przede wszystkim można poczuć bardziej intymną, wyciszoną atmosferę. Nie ma przypadkowych przechodniów, podczas sesji nikt nam nie przeszkadza, nie zagląda przez ramię. Sesja w studio daje możliwość zrobienia zdjęć na większym luzie...


To, jakich zdjęć oczekujecie omówimy sobie przed sesją. Możemy zrobić klasyczne zdjęcia portretowe lub zdjęcia na luzie, bardziej zwariowane. A jeśli marzycie o sesji tylko dla was, do intymnego albumu proponuję bardziej odważny ruch - sesję z pazurem, sensualną.


SESJE Z NATURĄ W TLE - SZKLARNIA OGRODU BOTANICZNEGO I SZKLARNIA LIFESTYLOWAGdy pierwszy raz robiłem sesję w krakowskim Ogrodzie Botanicznym i w Szklarni w Burowie od razu zakochałem się w obu tych miejscach. Są całkiem odmienne i inne w charakterze, ale oba wyglądają super na zdjęciach. Szklarnia Jubileuszowa Ogrodu Botanicznego jest po prostu zjawiskowa - egzotyczne rośliny, zgaszone odcieni zieleni, tajemnicze zakamarki i ścieżki, miękkie światło wpadające przez szyby.GDZIE MOŻEMY ZROBIĆ SESJĘ WALENTYNKOWĄ?

Plener starego miasta Krakowa lub Kazimierza

Plener w naturze (park, las)

Studio Basztowa Atelier Kraków

Studio Art and More Kraków

Studio MILK Kraków

Szklarnia Jubileuszowa krakowskiego Ogrodu Botanicznego

Jestem również otwarty na Twoje propozycje!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page