PORTRET ZA OSOCZEPORTRET ZA OSOCZE. AKCJA CHARYTATYWNA. POMAGAJMY!


JESTEŚ OZDROWIEŃCEM? ODDAŁEŚ OSOCZE CHORYM NA COVID19? BRAWO!!! ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE - WYKONAM CI PORTRET CAŁKOWICIE ZA DARMO!

Z wielką radością dołączam do ogólnopolskiej akcji Portret Za Osocze zainicjowanej przez legnicką fotografkę, Hannę Derecką.

Idea tego projektu jest prosta - fotografowie z całej Polski, którzy przystąpili do akcji, wykonują bezpłatnie portrety ozdrowieńcom, którzy oddali osocze dla chorych na COVID-19.

POMAGAJMY! MYŚLMY O SOBIE Z CZUŁOŚCIĄ!

DAWAJMY DOBRO ZA DOBRO!

***

Autorką projektu PORTRET ZA OSOCZE jest Hanna Derecka,

legnicka fotografka.

„Portret za Osocze” to wyjątkowa akcja charytatywna polegająca na tym, że każdemu ozdrowieńcowi, który oddał lub odda osocze chorym na COVID-19 fotografowie wykonują za darmo portret.

Pomagając w ten sposób, czyli wykonując darmowe portrety chcemy zachęcić ozdrowieńców by oddawali osocze i zwrócić uwagę lokalnych społeczności na konieczność oddawania go w jak największych ilościach.

Ludzie na grupach społecznościowych rozpaczliwie proszą o oddanie osocza dla bliskich. Osocze może pomóc wyzdrowieć, skrócić czas trwania choroby a tym samym przyczynić się do uratowania czyjegoś życia.

„Zachęcamy do oddawania osocza. Jeśli pomożemy choć jednej osobie - WARTO!

Do zobaczenia!

NOVAK


7 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie