top of page

JESIENNE SESJE DLA DZIECI I NASTOLATKÓW


Sesje dla nastolatek. Dla Twojej córki, wnuczki, chrześnicy...

Sesje dla nastolatków. Dla Twojego syna, wnuka, chrześniaka...

Sesje dziecięce...


Jeśli chcecie sprawić niezwykłą radość dzieciom i nastolatkom i podarować im prawdziwą profesjonalną sesję fotograficzną to...


- W ofercie mam upominkowe Vouchery - możecie go podarować z okazji urodzin, imienin lub innej ważnej dla niej okazji lub bez okazji, po prostu, z miłości...

- W ofercie mam wiele pomysłów na sesje. Oto niektóre z nich:


Sesje portretowe w studio, które podkreślą osobowość i styl każdego nastolatka. Możemy wykorzystać różne tła, studyjne oświetlenie, rekwizyty.


Sesje w plenerze, w naturze, na łące, w lesie... pełne naturalnego światła i pięknych krajobrazów. Na sesję można zabrać ze ze sobą kota, psa, rower, gitarę.


Sesje tematyczne - tu otwarty jestem na pasje i hobby. Możemy zrobić sesję sportową na boisku lub basenie, muzyczną, na koniach, w pracowni plastycznej, podczas lekcji jogi lub pieczenia babeczek... Wszystko zależy od tego, co jest wielką pasją waszej nastolatki.


Sesje w kostiumach na przykład taką bajkową albo w stylu vintage korzystając z ubrań i stylizacji z przeszłości.


Sesje artystyczne - jeśli nastolatka jest artystką, zróbmy sesję tam, gdzie zazwyczaj rozwija swoje artystyczne talenty lub inaczej - poszukajmy interesujących artystycznych miejsc: murali lub graffiti jako tła dla sesji, wnętrza galerii, biblioteki, teatru lub sali tanecznej.


Sesje przy zachodzie słońca lub wschodzie - takie romantyczne kadry zawsze wywołują uśmiech na twarzy.


Sesje z przyjaciółmi - jeśli Wasza nastolatka jest duszą towarzystwa zorganizujmy wspólną zwariowaną sesję z przyjaciółmi - ognisko, wyprawę do lunaparku, modowy trip po mieście lub wielki piknik...:


Sesje okolicznościowe - okazją do sesji może być ważne wydarzenie z życia - osiemnaste urodziny, ukończenie szkoły, otrzymanie ważnej nagrody...


Napisz do mnie. W kilku zdaniach opisz dziecko/nastolatka - jego pasje, zainteresowania, charakter. Wspólnie dobierzemy najlepszy pomysł dla dziecka/nastolatka, określimy datę i miejsce sesji!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page