top of page

FIAT 500 L - LIFESTYLOWA SESJA FOTOGRAFICZNA

Zaktualizowano: 12 maj 2023

Kochani! Nowość! Włączam do swojej oferty ten uroczy Fiat 500L, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić sesje dla Was.


Lato i jesień to pora, gdy wykonuję dużo sesji w plenerze - rodzinnych, dla par, dziecięcych. Szukam nowych pomysłów, aby pokazać to, co dla Was najważniejsze - Waszą bliskość, uczucia, więź.


Dlatego w tym sezonie postawiłem na sesje lifestylowe z pomysłem - fabularyzowane, ze scenariuszem, z konkretnym zamysłem. Tak powstała sensualna sesja kobieca na parkingu na dachu galerii handlowej. Razem z Emilią dodaliśmy nieco włoski, filmowy klimat, odrobinę nostalgii, poranny look w szlafroku i turbanie na głowie. Najważniejszym akcentem był jednak uroczy Fiat 500 L. Zagrał pięknie jako główny rekwizyt tej sesji.


Sesja z Emilią jest typowo kobieca, ale ten pomysł daje wiele różnych możliwości - sesja narzeczeńska w centrum miasta, świąteczna sesja rodzinna czy zabawna sesja dziecięca z e stylizowanym piknikiem. Samochód możemy zaparkować w mieście, na polnej drodze czy nad jeziorem, dodać kilka rekwizytów, elementów stroju i zdjęcia robią się sami. Godzina, dwie dobrej zabawy i macie niesamowite zdjęcia do rodzinnego albumu!


Pamiętajcie też o tym, że możecie sprawić doskonały prezent najbliższym, kupując voucher na sesję. Voucher ma ważność 6 miesięcy od daty zakupu, a zdjęcia z fotograficznej sesji to pamiątka na lata.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page