top of page

CZYM SĄ STYLIZOWANE SESJE POKAZOWE...

Zaktualizowano: 12 maj 2023

Często przed sesją pytacie jak się ubrać, umalować, czy potrzebne są jakieś specjalne rekwizyty, dodatki... Zamiast zdjęć na przykład z Pinteresta (kopalnia inspiracji) mogę Wam pokazać gotowe zdjęcia ze specjalnych, stylizowanych tematycznych sesji. To gotowe rozwiązania i pomysły, które możemy wspólnie omówić, zmodyfikować do Waszych potrzeb i oczekiwań. Sa punktem wyjścia i często rodzą nowe pomysły i rozwiązania. Widzicie jak pracuję, jakie zdjęcia robię.


Lubię stylizowane pokazowe sesje, bo mogę pomysły sprawdzić wcześniej, nie eksperymentując na "żywym organizmie" czyli na Was.


Oczywiście każda sesja jest inna. Wy jesteście inni, zmieniają się plenery czy wystroje studia, zmieniają pory roku... Żadna sesja nie jest identyczna, bo... byłoby to po pierwsze nudne i przewidywalne, po drugie - zawsze jestem otwarty na Wasze sugestie, pomysły, oczekiwania.


Podczas sesji stylizowanych sprawdzam jak "działają" pomysły, miejsca, stylizacje. Czy wymagają specjalnego podejścia, innego spojrzenia. Sprawdzam jak ustawiać Was do zdjęć, które kadry działają , a które nie, czy przestrzeń dobrze wygląda w tle, a rekwizyty budują "akcję". Czasem rodzi się w głowie pomysł, wydaje się prosty i oczywisty, a potem rozbija się o drobne szczegóły i zamiast wielkiego "bum", jest takie sobie przeciętne "nic". Zanim spotkam się z Wami na sesji wiem o pomyśle już tak wiele, że czuję się spokojny, że na naszej wspólnej sesji na pewno wyjdą zdjęcia, z których będziecie zadowoleni.


Poniżej kilka kadrów świątecznych, które powstały podczas stylizowanych sesji podczas Photoworkshop Kraków, który organizuję razem z Martą Polakowską.


Na zdjęciach: Agnieszka i Miłosz oraz Hanka, Emilia i Nataszka.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page