top of page

CZY SESJE Z KOŃMI SĄ TRUDNE?

Sesje ze zwierzętami na pewno są wymagające - spokoju, cierpliwości, często refleksu.


Zwierzę ma swoje prawa. Nie zawsze stanie tak, jakbyśmy chcieli, nie można go zamrozić w ruchu, czasem się wierci... Aby zwierzę dobrze złapać w ruchu trzeba być szybkim, zawsze gotowym do zrobienia zdjęcia. Miłość, łagodność i empatia do zwierząt też niezwykle pomaga nawiązać z nimi kontakt.


Lia to piękna, młoda klacz. Nie jest płochliwa czy nerwowa, ale bywa niespokojna. Zdecydowanie woli obecność innych koni, sama czuje się niepewna. Gdy słyszy w oddali inne konie, aż rwie się do galopu. Te wszystkie "ale" równoważy jej piękna końska uroda.


Spotkaliśmy się z Natalią w zaprzyjaźnionej stadninie - RS RANCH w Grojcu pod sam koniec października. Natalia spełniła jedno ze swoich urodzinowych marzeń - prezent w postaci sesji z koniem w kowbojskim charakterze.


Stadnina w Grojcu to piękne miejsce - położona w środku lasu przy stawach, niedaleko pola nieściętej jeszcze kukurydzy. Jest też mostek nad strumieniem, piękne ścieżki i leśne polanki - miejsca wypasu dla koni. Plener jak marzenie.


Piękne miejsce, przyjazna atmosfera, łagodność koni przyzwyczajonych do sesji, słoneczna pogoda, jesienne kolory - musiało się udać!
16 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page