top of page

ŚWIĄTECZNE SESJE DLA CAŁEJ RODZINY

Zaktualizowano: 12 maj 2023

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas. I w niezwykły sposób warto zaczarować chwilę i uwiecznić je na fotografiach.


Serdecznie zapraszam na świąteczne sesje rodzinne 2022 w Krakowie i w Burowie


  • Sesja świąteczna to:

Piękna pamiątka na lata Cudowne rodzinne wspomnienia Zachwyt rodziny i przyjaciół Atmosfera świąt zatrzymana w kadrach Wspaniały prezent pod choinkę


  • W tym roku przygotowałem dla Was cztery różne opcje sesji świątecznych oraz trzy pakiety cenowe: Sesja plenerowa w cudownej szklarni świątecznej w Burowie Lifestylowa sesja w eleganckim studio w Krakowie Sesja lifestylowa w Waszym domu Voucher upominkowy jako prezent pod choinkę Opcje cenowe Mini, Midi, Maxi


  • Co możemy zrobić?


ŚWIĄTECZNA SESJA RODZINNA ŚWIĄTECZNA SESJA DLA PARY ŚWIĄTECZNA SESJA DLA DZIADKÓW Z WNUKAMI ŚWIĄTECZNA SESJA DLA RODZICÓW ŚWIĄTECZNA SESJA DZIECIĘCA ŚWIĄTECZNA SESJA DLA PRZYSZŁYCH NOWOŻEŃCÓW ŚWIĄTECZNA SESJA DLA GRUPY PRZYJACIÓŁ W pakietach sesja fotograficzna, wspaniała atmosfera, rekwizyty i dekoracje świąteczne, odbitki fotograficzne, foto-książki.


Na foto kadry z sesji pokazowej, którą zorganizowałem w Burowie razem z Martą Polakowską w ramach Photoworkshop Kraków. Tak mogą wyglądać zdjęcia z Waszej sesji. Na zdjęciach: Olga, Piotr i Tymon, Hanka, Emilia i Nataszka, Agnieszka i Miłosz.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page